Filozofia

W kwestii pielęgnacji i terapii skóry niezwykle bliska jest mi koncepcja łącząca nowoczesne procedury z tradycją „old-school” beauty, bazującą na synergii zmysłów. Praca ze skórą jest dla mnie czymś więcej, niż tylko poprawą wyglądu moich Klientów. Po wielu latach współpracy z Kobietami, wiem że związek pomiędzy naszą skórą, a poczuciem własnej wartości jest nierozerwalny. Sztuka holistycznego podejścia do zdrowia skóry, oznacza zrozumienie i poszanowanie misternego połączenia między umysłem, ciałem i skórą.

Dążę do uproszczenia piękna – pielęgnacji z precyzją, dostarczając tylko fundamentalne i wartościowe składniki oraz procedury, niezbędne do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Głęboko wierzę, że aby osiągnąć zdrową skórę, musisz przerwać cykl nadmiernej stymulacji i zresetować naturalny system regeneracji skóry.

Praca ze skórą to sztuka. Wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i doskonałej znajomości mechanizmów jej działania. Nie ma dwóch takich samych skór. Nie ma jednej, skutecznej procedury dla wszystkich. To właśnie dlatego postępowanie według utartych szablonów i powtarzalnych schematów, nigdy nie będzie efektywne. Uczestnikom moich szkoleń przekazuję wartości, które stanowią esencję pracy ze skórą: uważność na potrzeby i obawy swoich Klientów oraz skoncentrowanie na spersonalizowanych rezultatach.

filozofia 01
quota

Dbam o to, aby każdy aspekt mojej pracy był bezkompromisowy. Łączę synergię działania dotyku, najlepszych składników, skutecznych procedur, wyspecjalizowanych preparatów oraz psychokosmetologii. Konsekwentnie realizuję własną wizję nowoczesnego, kreatywnego i przemyślanego podejścia do pracy ze skórą.

filozofia 02

INSPIRUJĄCE SZKOLENIA, KTÓRE REDEFINIUJĄ SPOSÓB NAUKI O SKÓRZE

Moje podejście do prowadzenia szkoleń jest prawdopodobnie całkowicie odmienne od tego, z czym mogłaś spotkać się do tej pory. Nie aspiruję do bycia największym centrum szkoleniowym na rynku. Daleko mi do korporacyjnego podejścia oraz budowania zasięgów w social media za wszelką cenę. Stawiam na doświadczenie i skuteczność. Nie znaczą one jednak nic bez zaangażowania. I to ten element mnie wyróżnia.

quota

Projektuję szkolenia dla świadomych kosmetologów - głodnych pomysłów, inspiracji, motywacji, poszukujących konkretnych instrukcji działania, w oparciu o rzetelne źródła naukowe. Zależy mi na zainspirowaniu Cię do odważnych, często niestandardowych rozwiązań w terapii i pielęgnacji skóry, konfrontując je z najnowszymi trendami branży beauty.

Nie jestem „firmą szkoleniową”, tylko doradcą i partnerem, który rozumie Twój biznes, Twoje potrzeby i proponuje działania adekwatne do celów, które chcesz osiągnąć. Wierzę, że w branży beauty mniej może znaczyć więcej. Celowo zrezygnowałam z rozbudowanej oferty na rzecz specjalistycznych, eksperckich oraz personalizowanych szkoleń. Pozwala mi to zachować najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół. Jeżeli ktoś szkoli w każdej dziedzinie, to prawdopodobnie w żadnej z nich nie jest najlepszy. Moim ostatecznym celem jest zawsze projektowanie szkoleń, które przerosną oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Ściśle współpracuję z uczestnikami moich szkoleń. Uważam, że partnerstwo i wzajemne zaufanie jest fundamentem w budowaniu prawdziwych wartości. W pracy ze skórą jestem wizjonerem, artystą i rzemieślnikiem, ale nie oderwanym od biznesowej rzeczywistości. Tworzę szkolenia, które pomagają się rozwijać, osiągać lepsze wyniki, maksymalizować obroty. Doskonale rozumiem, że każde szkolenie powinno dostarczać gotowe, przemyślane narzędzia do skutecznej rywalizacji o Klienta.

quota

Dobry trener uczy. Najlepszy – inspiruje. Szczególną wartością jest dla mnie chwila, gdy uda mi się zainspirować Cię do dyskusji, holistycznego spojrzenia na pracę ze skórą oraz projektowania własnych narzędzi i rozwiązań. Wyjścia poza schemat. To ten moment kiedy czuję, że możemy czerpać inspiracje od siebie nawzajem.

Niezależnie, czy jesteś na początku swojej drogi, czy masz już doświadczenie w tym zawodzie i szlifujesz swoje umiejętności – najbardziej zależy mi na tym, abyś odnalazła w moich szkoleniach realną wartość i inspirację, otwierając przestrzeń nowych możliwości zawodowych. Praca ze skórą będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy będziesz świadomie analizować bieżące trendy i stale wypracowywać nowe, lepsze rozwiązania.

JAKIE SĄ TWOJE ASPIRACJE ZAWODOWE?

Sprawdź, jak mogę pomóc
ci je osiągnąć.

Skontaktuj się ze mną