Rekomendacje

Szkolę, inspiruję, opowiadam i piszę o skórze. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Poznaj wybrane opinie osób, dla których miałam przyjemność prowadzić szkolenia lub realizować wspólne projekty.

KATARZYNA WILCZYŃSKA

Z p. Aleksandrą znamy się zawodowo od sześciu lat, a połączyły nas publikacje na łamach Kosmetologii Estetycznej. Dla mnie osobiście, to nie tylko trener, szkoleniowiec, autorka wielu indywidualnych terapii dla skór wymagających, ale pełna uroku i profesjonalizmu mgr kosmetolog. Polecam współpracę z p. Olą każdemu, kto poszukuje spersonalizowanych rozwiązań w terapii problemów skórnych, opartych na świadomej i holistycznej pielęgnacji.

KATARZYNA WILCZYŃSKA REDAKTOR NACZELNA „KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA”
ZESPÓŁ WYKŁADOWCÓW KOSMETOLOGII

Pani Aleksandra Czarnota od kilku lat regularnie przyjeżdża do Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia jako szkoleniowiec i trener. Jest osobą bardzo profesjonalną, kompetentną oraz wykwalifikowaną w swojej dziedzinie. Posiada świetne poczucie humoru, dzięki czemu szkolenia zawsze przebiegają w świetnej atmosferze relaksu z jednoczesnym poczuciem efektywnego poznania wiedzy. Jako szkoleniowiec ma świetny kontakt z kadrą akademicką oraz ze studentami. Posiada bardzo szeroki zakres wiedzy z kosmetologii, chemii, składników aktywnych, dermatologii, medycyny estetycznej oraz anatomii. Pani Aleksandra swoją wiedzę potrafi przekazać w sposób przejrzysty i zrozumiały. Tematy zawsze są omawiane w sposób nowatorski i interesujący, przez co podnoszą poziom wiedzy naszych studentów. Pani Aleksandra jest osobą bardzo cierpliwą, życzliwą i empatyczną. Z całą odpowiedzialnością polecamy Panią Aleksandrę jako kompetentną i rzetelną osobę do współpracy.

ZESPÓŁ WYKŁADOWCÓW KOSMETOLOGII KRAKOWSKA WYŻSZA SZKOŁA PROMOCJI ZDROWIA
MAŁGORZATA NOSAL

Polecam profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, które prowadzi Pani Ola. Jej praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej, obejmującej najnowsze zabiegi z kosmetologii. Pani Ola jest przemiłą i serdeczną osobą. Ma wspaniałe, indywidualne podejście do każdego, a co za tym idzie - otwartość i cierpliwość. Na pewno będę korzystać z kolejnych szkoleń organizowanych przez Panią Olę.

MAŁGORZATA NOSAL KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA „EMILY” | ZABRZE
KLAUDIA SZYMAŃSKA

Szkolenie super przez duże S. W obszernym skrypcie znajdują się absolutnie wszystkie informacje!!! Bardzo fajna, luźna atmosfera!!! Wszystkie omawiane na szkoleniu zabiegi można przetestować na swojej skórze. Ogrom informacji jest BEZCENNY!!! Super, że podczas części teoretycznej omawiane są zarówno zagadnienia bazowe, jak i te bardziej zaawansowane - wszystkie oparte na rzetelnych źródłach naukowych. Pewna kosmetyczka, będąca już od lat w branży kosmetycznej, powiedziała mi kiedyś, że dobre szkolenie to takie, po którym uświadamiasz sobie, jak mało wiedziałaś do tej pory – takie właśnie są szkolenia, które prowadzi Pani Ola. Jest tyle pozytywów, że nie jestem w stanie ich wszystkich wypisać i na pewno bardzo chętnie skorzystam ze szkolenia ponownie. Nic, a nic bym nie zmieniła. Bardzo, bardzo dziękuję! ❤️❤️❤️

KLAUDIA SZYMAŃSKA MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE „KLAUDIA” | RUDA ŚLĄSKA
EWA FILAK

Wspaniałe szkolenie!!! Genialne przygotowanie merytoryczne, bardzo dobrze przygotowana baza dydaktyczna oraz praktyczna. Bardzo polecam!

EWA FILAK SALON KOSMETYCZNY „FINEZJA” | KROSNO
ANETA BROŻYNA

Pani Aleksandro, jestem zafascynowana poziomem wiedzy jaką Pani posiada. Program szkolenia i przygotowanie oraz sposób prowadzenia szkolenia był na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję za dziś ❤️

ANETA BROŻYNA SALON KOSMETYCZNY „STUDIO 21” | RYMANÓW – ZDRÓJ
ZESPÓŁ KOSMETOLOGÓW

Z Olą miałyśmy okazję współpracować przy okazji wprowadzania do salonu marki, w której ona była szkoleniowcem. Ogrom wiedzy nie tylko z zakresu produktów, ale także samej kosmetologii, okraszony ciepłem, dobrocią i uśmiechem, sprawił, że cały zespół do dziś wspomina szkolenie z ogromną sympatią. Ola nie boi się trudnych pytań, jest merytoryczna i bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.

ZESPÓŁ KOSMETOLOGÓW ELIT SPA AMBASADA URODY i PIĘKNA | RZESZÓW
MARZENA SITARZ – SZMIGIEL

Gdy uruchamiałam własną markę kosmetyków do pielęgnacji ciała, Ola była jedną z osób na mojej „wish liście” do współpracy. Byłam przekonana, że jej ogromna wiedza, merytoryka i doświadczenie poparte holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry, to to czego szukam. Nie pomyliłam się. Mam nadzieję, że to początek pięknej przygody, podczas której obie strony będą miały okazję wspólnie się rozwijać w drodze do sukcesu.

MARZENA SITARZ – SZMIGIEL ZAŁOŻYCIELKA FIRMY KOSMETYCZNEJ "MASH"
MARIOLA  KLEJNOTA – BIEŃKOWSKA

Pracuję w zawodzie ponad 35 lat, uczestniczyłam w różnych wspaniałych szkoleniach w Polsce, we Francji oraz w Niemczech. Tak - poziom tych szkoleń jest zawsze zróżnicowany, ale wizyta na szkoleniach we Wrocławiu, prowadzonych przez Panią Aleksandrę Czarnota to po prostu Poezja. Pełen profesjonalizm - wiedza - sposób przekazania wiadomości z zakresu kosmetologii i znajomości różnych linii kosmetycznych jest bardzo pozytywnie zaskakująca. A dodając do tego ciepło osobowe Pani Oli oraz całokształt ...to po prostu TO na co się czeka na każdym szkoleniu i spotkaniu z Koleżankami z branży Kosmetycznej. W rękach takich Szkoleniowców jestem spokojna o Naszą Kosmetykę i Kosmetologię!!!!!! Dziękuję Pani Olu za możliwość Poznania Pani jako Fachowca - Jako "Koleżanki po Fachu" - jako Osoby ciepłej i przyjaznej!!

MARIOLA  KLEJNOTA – BIEŃKOWSKA SALON URODY „EMKA” | GŁOGÓW
JOANNA WOSIŃSKA

Zdecydowanie rekomenduję szkolenia prowadzone przez panią Olę. Bardzo wysoko oceniam poziom merytoryczny jej szkoleń, inspirujący sposób przekazywania wiedzy, zaangażowanie, umiejętności praktyczne oraz profesjonalizm. Na pewno jeszcze nie raz będziemy miały przyjemność razem współpracować!

JOANNA WOSIŃSKA SPA&WELLNESS "10TH FLOOR" HOTEL DOUBLETREE BY HILTON | ŁÓDŹ
RENATA OLEARKA-MĄDRY

Z Olą mam przyjemność współpracować już od prawie 10 lat. Dlatego mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, że prowadzi najlepsze szkolenia w branży beauty. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Moje Klientki, po szkoleniach Oli, czują się pewnie, zostają wyposażone w ogromną ilość praktycznych wskazówek, nabywają nowe, często nieszablonowe umiejętności i techniki z zakresu kosmetologii regeneracyjnej oraz wiedzę dotyczącą projektowania terapii dla skór problematycznych. To wszystko bezpośrednio przekłada się na ich własny rozwój i nowe narzędzia pracy w gabinecie. Wiedzą też, że mogą zawsze liczyć na pomoc i wsparcie Oli we wdrażaniu nowych umiejętności po szkoleniu

RENATA OLEARKA-MĄDRY FIRMA KOSMETYCZNA „LAKRIM”
AGNIESZKA ŚMIGIELSKA

Współpracujemy z Panią Olą już od kilku lat. Zawsze profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, fachowo doradzi najlepszy wybór produktów oraz efektywne procedury zabiegowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. A do tego jest przemiłą i ciepłą osobą.

AGNIESZKA ŚMIGIELSKA SALON KOSMETYCZNY„AGA” | UJAZD
BARBARA CZAJKOWSKA-PLACEK

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć kilkukrotnie w szkoleniach Oli, razem z moim zespołem kosmetologów. W swoim salonie stawiam na najwyższe standardy wykonywanych usług. Dlatego niezwykle cenię sobie wiedzę, profesjonalizm oraz wsparcie poszkoleniowe Oli. Ola wprowadza nową jakość szkoleń w branży beauty. Inspirujących, motywujących, pełnych pasji i zaangażowania. Z precyzyjnie przygotowanymi materiałami dydaktycznymi oraz nieszablonowym podejściem do pielęgnacji i terapii skóry. Polecam szkolenia Oli zarówno początkującym kosmetologom, jak i tym, którzy chcą skonfrontować swoje doświadczenia z jej autorskimi metodami pracy ze skórą.

BARBARA CZAJKOWSKA-PLACEK SALON „HARMONIA” | RZESZÓW
EDYTA SKRZYPCZAK

Szkolenia prowadzone przez Olę należą do najlepszych, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć. Zdecydowanie rekomenduję szkolenia z zakresu kosmetyki regeneracyjnej prowadzone przez Olę. Posiada duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą w sposób profesjonalny i przystępny przekazuje uczestnikom. Niezmiernie ważny jest również fakt ogromnego wsparcia po szkoleniu. W obecnych zabieganych czasach, świadomość, że jest ktoś, kto pomoże i wskaże kierunek po szkoleniu, jest bezcenna. Z ogromną radością polecam szkolenia Oli.

EDYTA SKRZYPCZAK SALON EZOBEAUTY & CALMNESSENCE | SZCZECIN
KAMILA KLUPA

Autorskie szkolenie z mezoterapii igłowej w wykonaniu Pani Aleksandry było bardzo konkretne! Dużo merytoryki, owocnej pracy i zawiłych dyskusji. Klarowny sposób przekazania informacji, błyskotliwość w temacie i doborowe towarzystwo! Czuć wielką pasję i zamiłowanie do działania. Naprawdę kompetentna i przemiła prelegentka. Gorąco polecam!

KAMILA KLUPA GŁÓWNY KOSMETOLOG w SKINBOO COSMETOLOGY | KRAKÓW
MONIKA CZARNOTA

Bardzo cenię sobie ogromną wiedzę Oli w zakresie dermatoz, stanów zapalnych i zaburzeń w funkcjonowaniu skóry. W swoim gabinecie dietetycznym codziennie przyjmuję Pacjentów zmagających się z trądzikiem pospolitym i różowatym, łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry. Ściśle współpracuję z Olą podczas przygotowywania spersonalizowanego planu działania, dotyczącej m.in. terapii dermo-kosmetycznej, suplementacji i diagnostyki laboratoryjnej. Pomogłyśmy już wspólnie wielu osobom z przewlekłymi chorobami dermatologicznymi. Ola opanowała do perfekcji sztukę holistycznego spojrzenia na skórę, a w tym obszarze swobodnie może się poruszać tylko ten, kto posiada szeroki zakres wiedzy specjalistycznej. Produkty pielęgnacyjne oraz zabiegi to tylko jeden z elementów układanki zdrowia skóry. Ogromnie polecam współpracę z Olą, zarówno w zakresie szkoleń, jak i indywidualnej opieki nad swoją skórą.

MONIKA CZARNOTA „DIETETYKA PERSONALNA” | ŁÓDŹ
MONIKA BANASZKIEWICZ

Pani Ola…profesjonalizm, skarbnica wiedzy, cudowna osoba. Dzięki wiedzy i sposobowi, w jaki ją przekazuje, z ogromną przyjemnością wykonuję zabiegi, edukując moje klientki, a to przekłada się na ilość sprzedanych produktów i zabiegów. To już 9 lat od kiedy Pani Ola z taką troską i zaangażowaniem opiekuje się mną i moim gabinetem. Polecam i z całego serca dziękuję…

MONIKA BANASZKIEWICZ STUDIO URODY I GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ „BEAUTY HOUSE” | ŁÓDŹ
BARBARA WOJCIECHOWSKA

Ola to świetny szkoleniowiec, trener i kosmetolog. Potrafi w atrakcyjny sposób zmotywować i zainspirować. Spotkania z nią są zawsze pełne pozytywnej energii i ciekawych, konkretnych rozwiązań. Ogromną wiedzę zawodową podaje w sposób absolutnie zrozumiały, przepełniony pasją. Prowadzi szkolenia z fantastyczną lekkością. Jej autorskie materiały szkoleniowe to prawdziwa skarbnica wiedzy. Każde spotkanie z nią daje nowe możliwości rozwoju.

BARBARA WOJCIECHOWSKA SALON „PAULA” | MICHAŁOWICE
MARIA SZYMAŃSKA

Pani Ola Czarnota, którą znam od wielu lat, jest wspaniałym szkoleniowcem. Wielokrotnie uczestniczyłam w szkoleniach i pokazach przez nią prowadzonych. Wszystko na najwyższym poziomie, wiedza i profesjonalizm. Pani Ola jest przy tym ciepłą i serdeczną osobą, zawsze można liczyć na jej wsparcie. Serdecznie polecam usługi i szkolenia u pani Oli.

MARIA SZYMAŃSKA „PUNKT PIĘKNOŚCI” | STRZEGOM
IWONA GULA

Autorskie szkolenia Oli to profesjonalizm w każdym calu. Ma wyjątkowy talent przekazywania wiedzy z dużą dozą kreatywności i energii. Jej szkolenia to najlepiej zainwestowany czas: ogromna dawka wiedzy, gotowe narzędzia, konkretne wskazówki techniczne i nieocenione wsparcie po szkoleniu. Świetne przygotowanie pod względem merytorycznym i praktycznym. Szkolenia Oli inspirują i motywują do dalszego rozwoju!

IWONA GULA CENTRUM KOSMETYKI PROFESJONALNEJ „SIGMA” | KRAKÓW
MAJA I MARZENA BIELAK

Energia, pasja, profesjonalizm, wiedza i kreatywność…mieszanka, która sprawia że z Olą po prostu warto współpracować. Jej osobowość, doświadczenie i perfekcyjne przygotowanie merytoryczne, mogą zmienić Twój sposób myślenia o pielęgnacji skóry. To wyjątkowy trener i kosmetolog, który działa kompleksowo w pracy ze skórą, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz intuicje zawodową, która wynika z doskonałej empatii w pracy z klientami.

MAJA I MARZENA BIELAK MA BOUGIE CANDLES
EWA GRZYWIŃSKA

Panią Aleksandrę znam od ładnych paru lat, jej wiedza imponuje mi za każdym razem. Jest jednym z nielicznych szkoleniowców, u której nie usypiam na szkoleniu... Powiem więcej, jestem w stanie pokonać setki kilometrów by u niej odbyć szkolenie. Wiedza i miłe usposobienie dają gwarancję z zadowolenia szkoleniem ❤️

EWA GRZYWIŃSKA „PRZYSTANEK PIĘKNO” | WARSZAWA
LIDIA RAJ

Olę poznałam kilka lat temu – to jeden z tych szkoleniowców, którzy swoje doświadczenie i ekspercką wiedzę, potrafią przekazać w sposób porywający i angażujący odbiorców. Dba o najwyższą merytoryczną jakość szkoleń. Ola inspiruje do szukania nowych rozwiązań w kwestii pielęgnacji skóry. Jej szkolenia to kompilacja gotowych wskazówek i praktycznych narzędzi do efektywnej pracy ze skórą. Zawsze można liczyć na jej wsparcie i pomoc.

LIDIA RAJ KOSMETIC STUDIO „LIDIA” | GŁOGÓWEK
JUSTYNA SIERADZKA

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią Olę na uczelni, na której studiowałam. Pani Aleksandra to osoba z niezwykłą charyzmą, przez co przyswajanie wiedzy z jej udziałem jest niezwykle łatwe. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Oli i jej doświadczenia w pracy zawodowej.

JUSTYNA SIERADZKA SALON „KANON PIĘKNA” | NOWY SĄCZ
BEATA GORCZYCA

Polecam szkolenia Oli każdemu, kto chce zmienić perspektywę patrzenia na pracę ze skórą. Ola nie tylko uczy nowych technik i umiejętności - jej szkolenia inspirują do zdobywania nowej wiedzy. To świetny trener, który potrafi analizować trendy w branży beauty i zapewnia nieocenione wsparcie po szkoleniu

BEATA GORCZYCA DESSANGE POLSKA
DANUTA FARENGOLM

Ola to znakomity szkoleniowiec z imponującym zakresem wiedzy w dziedzinie kosmetologii oraz nowoczesnych trendów i metod pielęgnacji. Z wielką pasją przekazuje ją na indywidualnych spotkaniach w gabinetach oraz szkoleniach gromadzących licznych słuchaczy. Poza tym, a może przede wszystkim jest wspaniałą, niezwykle ciepłą, empatyczną i otwartą osobą.

DANUTA FARENGOLM HURTOWNIA KOSMETYKÓW PROFESJONALNYCH „DAFA”
ANNA DEPIŃSKA

Bardzo zachęcam do udziału w szkoleniach, prowadzonych przez Olę Czarnotę i skorzystania z jej know-how. Swoje autorskie programy podejścia do pielęgnacji skóry, poparte wiedzą i doświadczeniem, przekazuje w sposób jasny i zrozumiały. Jest osobowością z którą warto tworzyć sukces. W kontaktach podczas szkoleń jest trenerem wymagającym, ale też przeuroczym i przyjaznym.

ANNA DEPIŃSKA BIKOR
ANDŻELIKA ŚLANDA

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w autorskim szkoleniu Oli z technik mezoterapii igłowej. Nie było to moje pierwsze szkolenie tego typu, ale zdecydowanie najlepsze! Ola w swoich szkoleniach podchodzi do problemów skórnych holistycznie, dba o każdy najdrobniejszy szczegół, posiada ogromną wiedzę i motywuje do działania. Kontakt po szkoleniu jest cudowny! Z pewnością wrócę na inne szkolenia!

ANDŻELIKA ŚLANDA KOSMETOLOG - TRYCHOLOG | RZESZÓW
LILIANA RESICH-KOZIEŁ

Szkolenie odbywa się na najwyższym poziomie. Pani Aleksandra bardzo sympatyczna, profesjonalna i mądra osoba. Cudowne jest również to, że pozostaje w kontakcie także po szkoleniu. Polecam z całego serca oceniając to bardzo obiektywnie, tak samo będąc kosmetologiem/szkoleniowcem/nauczycielem. Dziękuję za możliwość szkolenia pod okiem profesjonalisty. Dziękuję w imieniu mojej firmy Laboratorium Wiedzy, dzięki Pani - Pani Aleksandro mogę dalej przekazywać wiedzę jako kosmetolog i szkoleniowiec ❤❤❤

LILIANA RESICH-KOZIEŁ KOSMETOLOG - SZKOLENIOWIEC - NAUCZYCIEL ZAWODU | KIELCE
KATARZYNA GIEBUTA ŁAGODA

Z przyczyn losowych niestety nie mogłam uczestniczyć w szkoleniu na żywo. Drugi raz oglądam szkolenie i jestem pod takim wrażeniem że nie wiem jakie słowa dobrać na pewno DZIĘKUJĘ. Jeszcze raz z całego serca dziękuje za te wiedzę, informacje, i tyle ciepła płynącego z Pani osoby.

KATARZYNA GIEBUTA ŁAGODA ZAWONIA
ROKSANA FRANAS

Profesjonalizm 10/10. Szkolenie fantastycznie przygotowane, co spowodowało że moja motywacja do pracy jest jeszcze większa!