Moje narzędzia

Szkolenia są nieodłącznym elementem inwestycji we własny rozwój. Jednak sam stos zdobytych certyfikatów nie wystarczy, żeby Twoja kariera poszła w dobrym kierunku. Istotna jest przydatność tych szkoleń, ich poziom oraz to, żeby zdobyta na nich wiedza stała się dla Ciebie inspiracją do dalszego rozwoju.

Dobre i skuteczne szkolenie, oprócz dostarczenia konkretnej wiedzy, powinno dodać Ci również odwagi i pewności swoich kompetencji, aby nie bać się działania. Samo szkolenie może nie mieć sensu – sens ma dopiero sytuacja, w której zastosujesz zdobytą wiedzę w codziennej praktyce. Wtedy właśnie szkolenia działają.

Niezależnie, czy jesteś na początku swojej drogi, czy masz już doświadczenie w zawodzie kosmetologa i szlifujesz swoje umiejętności – najbardziej zależy mi na tym, abyś odnalazła w moich szkoleniach realną wartość i inspirację, otwierając przestrzeń nowych możliwości zawodowych. Praca ze skórą będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy będziesz świadomie analizować bieżące trendy i stale wypracowywać nowe, lepsze rozwiązania.

Poznaj moje sprawdzone, autorskie narzędzia do projektowania prawdopodobnie najbardziej nowoczesnych, skutecznych i inspirujących szkoleń w branży beauty.

sprawy dodatkowe zdjęcie LaPeau Logo

Dlaczego warto wybrać moje szkolenia?

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Przeprowadziłam setki szkoleń i procedur zabiegowych z obszaru kosmetologii pielęgnacyjnej, regeneracyjnej, medycznej i estetycznej. Z chęcią przekażę Ci moją wiedzę i doświadczenie.

INNOWACYJNE PROGRAMY

INNOWACYJNE PROGRAMY

Zależy mi na inspirowaniu do odważnych, często niestandardowych rozwiązań w terapii i pielęgnacji skóry, konfrontując je z najnowszymi trendami branży beauty. Jeśli szukasz szkoleń ze sztampowym programem, to nie będziesz zadowolona z mojej koncepcji pracy. Projektuję nowoczesne szkolenia dla świadomych kosmetologów - głodnych pomysłów i inspiracji.

PASJA

PASJA

„Bez pasji nie masz energii, bez energii nie masz nic”. Moja praca – to moja pasja. Pasja trenera decyduje o dynamice szkolenia. Dobre szkolenie to takie, które Cię w pełni angażuje. Szkolenia, które są nudne, są również nieskuteczne.

KOMPETENCJE TRENERSKIE

KOMPETENCJE TRENERSKIE

Bez solidnego warsztatu trenerskiego i doskonałych umiejętności komunikacji interpersonalnej, nie da się poprowadzić skutecznego szkolenia. Można być fachowcem w swojej dziedzinie, dobrym zabiegowcem z doświadczeniem przy fotelu i ogromną wiedzą, ale to jeszcze nie wystarcza, by umieć ją przekazać w ciekawy i zrozumiały sposób.

UNIKALNE KNOW-HOW

UNIKALNE KNOW-HOW

Podczas moich szkoleń zdobywasz wiedzę, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Omawiane zagadnienia są kompilacją praktycznej i teoretycznej wiedzy, opartej na moim doświadczeniu oraz metodach i algorytmach działania światowej sławy ekspertów - praktyków.

RZETELNY RESEARCH

RZETELNY RESEARCH

Szanuję Twój cenny czas, dlatego przygotowałam dla Ciebie rzetelny research omawianych na szkoleniu zagadnień. Przeprowadzę Cię przez zamęt panujący na poziomie informacji, doświadczeń, narzędzi i możliwości.

AKTUALNA WIEDZA NAUKOWA

AKTUALNA WIEDZA NAUKOWA

Programy oraz materiały szkoleniowe stanowią esencję wiedzy z aktualnych badań naukowych (Medline/PubMed, Cochrane), recenzowanych czasopism medycznych, specjalistycznej literatury polskiej i anglojęzycznej, platformy edukacyjnej IMCAS Academy (International Master Course on Aging Skin) oraz International Peeling Society Academy.

PRAKTYKA

PRAKTYKA

Bez pośpiechu i dokładnie, wykonasz samodzielnie kilka różnych wariantów procedur zabiegowych, najlepiej odpowiadającym konkretnym problemom estetycznym modelek. Nie pracujemy w chaosie. Praca ze skórą powinna być skrupulatna i świadoma. Podczas sesji zabiegowej, zwrócę uwagę na wszystkie drobne elementy, które mają ogromny wpływ na Twoją późniejszą pracę w gabinecie.

TWÓJ ZABIEG

TWÓJ ZABIEG

Warsztaty przeprowadzam według autorskiej metodologii. Pracujemy nie tylko na modelkach. Zależy mi na tym, żebyś na swojej skórze poznała daną procedurę, reakcję skóry oraz efekty po zabiegu - zgodnie z zasadą „poznaj, aby lepiej zrozumieć”.

AUTORSKIE KOMPENDIUM WIEDZY

AUTORSKIE KOMPENDIUM WIEDZY

To nie są kolejne skrypty szkoleniowe wypchane informacjami dostępnymi powszechnie online, do których i tak po szkoleniu nigdy nie zaglądniesz. Ponad 100 stron autorskiego kompendium wiedzy stanowi cenne narzędzie pracy, do którego uczestnicy moich szkoleń sięgają jak do przewodnika.

AUTORSKIE KARTY ZABIEGOWE I CHECKLISTY

AUTORSKIE KARTY ZABIEGOWE I CHECKLISTY

To gotowe narzędzia do pracy w Twoim gabinecie, które pomogą Ci usystematyzować wiedzę, zaprojektować efektywny plan terapii skóry oraz zminimalizować skutki ewentualnych powikłań zabiegowych.

MODUŁ

MODUŁ "ANATOMIA TWARZY I FIZJOLOGIA SKÓRY"

Wszystkie moje szkolenia rozpoczynają się od modułu basic, który pozwoli Ci usystematyzować wiedzę na temat anatomii twarzy oraz budowy, histologii i fizjologii skóry. Bez znajomości mechanizmów działania skóry, niemożliwe jest przygotowanie skutecznego planu terapii.

MODEL NAUKI

MODEL NAUKI "KNOW – SEE – PLAN – DO"

Swoje szkolenia opieram na sprawdzonym modelu nauki, który łączy wiedzę merytoryczną (KNOW), obserwację trenera podczas pracy (SEE), zaplanowanie terapii skóry dla konkretnych wskazań (PLAN) oraz samodzielne wykonanie autorskich procedur zabiegowych (DO). Model ten ułatwia proces uczenia się i rozwój specjalistycznej wiedzy.

CASE STUDY

CASE STUDY

Poznasz przykłady i case studies, dzięki którym zainspirujesz się i lepiej zrozumiesz każdą procedurę zabiegową. Analizujemy i omawiamy prawdziwe przypadki z gabinetu. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez innych, by chronić Cię przed pomyłkami.

6 MINUT

6 MINUT

W Akademii Skóry każde szkolenie zabiegowe poprzedzone jest modułem z zakresu skutecznej komunikacji z klientem. Czy wiesz, że 90% opinii klienta o Twojej usłudze kształtuje się w ciągu pierwszych 6 minut? Dowiesz się jak sprostać oczekiwaniom klienta, który szuka czegoś więcej niż tylko poprawnie wykonany zabieg. Gdy sama uwierzysz, w to co robisz, zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją, gotowość i pewność siebie.

NIE TYLKO TECHNIKA

NIE TYLKO TECHNIKA

Zdobędziesz nie tylko umiejętności „techniczne”, ale również gotowe narzędzia do wdrażania skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych. Do wykorzystania od razu. Zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją. Zamiast domysłów i chaotycznych działań pojawi się pewność i ustrukturyzowana metodyka pracy.

NIE TYLKO ZABIEGI

NIE TYLKO ZABIEGI

Nie istnieje zabieg, który sprawi, że codzienna pielęgnacja nie będzie potrzebna. Nauczysz się projektować dedykowane programy kuracji domowych, które zwiększą efektywność wykonywanych przez Ciebie procedur.

EFEKTYWNOŚĆ

EFEKTYWNOŚĆ

Potrafię przekazać trudne zagadnienia w sposób zrozumiały. Wyznaję zasadę -„jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz”. Najgorsza rzecz, jaka może przydarzyć się podczas szkolenia to nadmiar informacji, przekazanych w chaotyczny sposób i pozbawiony klarownej struktury.

KREATYWNOŚĆ

KREATYWNOŚĆ

Nie praktykuję nudnego przerzucania slajdów. Korzystam z inspirujących i interaktywnych narzędzi do nauki, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i zapamiętać to, czego chcę Cię nauczyć.

SPECJALISTYCZNE PREPARATY

SPECJALISTYCZNE PREPARATY

Będziesz mieć do swojej dyspozycji ponad 100 wartościowych preparatów z różnych firm – stanowią nasze narzędzie do wykonania możliwie najbardziej efektywnych procedur. Nie pracuję na przypadkowych produktach. Starannie selekcjonuję i wybieram każdy z nich. Stawiam na cenionych, doświadczonych i godnych zaufania producentów z branży kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej.

NAJPIERW SKÓRA, POTEM PRODUKT

NAJPIERW SKÓRA, POTEM PRODUKT

Nie prowadzę szkoleń produktowych. Moje programy zostały tak zaprojektowane, żebyś mogła zainspirować się nimi, tworząc swoje własne autorskie procedury, niezależnie od tego na jakich preparatach będziesz pracować po szkoleniu.

ŚWIADOMA ANALIZA TRENDÓW

ŚWIADOMA ANALIZA TRENDÓW

Ilość marek, preparatów i procedur na rynku kosmetyki profesjonalnej potrafi przytłoczyć. Podczas szkolenia dowiesz się jak uniknąć wykonywania zabiegów, które nie mają sensu, stosowania preparatów, które nie mają szansy zadziałać oraz wydania setki złotych na produkty, których nie potrzebujesz.

DBAŁOŚĆ O DETALE

DBAŁOŚĆ O DETALE

Zwracam uwagę na detale, bo to one w dużej mierze mają wpływ na odbiór szkolenia. Perfekcyjnie przygotowana sala szkoleniowa, merytorycznie i estetycznie dopracowane materiały szkoleniowe, do których z przyjemnością zaglądasz. To detale sprawiają, że masz poczucie uczestniczenia w czymś wyjątkowym.

ELASTYCZNOŚĆ

ELASTYCZNOŚĆ

Potrafię dopasować się do zmian w programie szkolenia oraz Twoich oczekiwań. Oferuję również realizację szkolenia w dogodnym dla Ciebie lub Twojego Zespołu terminie, miejscu i czasie.

PERSONALIZACJA

PERSONALIZACJA

Nie uznaję zasady one-size-fits-all, obowiązującej w wielu firmach szkoleniowych w branży beauty. Po prostu wiem, że szkolenie dla każdego jest szkoleniem dla nikogo. Przed naszym spotkaniem, z największą starannością wsłuchuję się w Twoje potrzeby, aby w możliwie najbardziej precyzyjny sposób dostosować program szkolenia do Twoich indywidualnych predyspozycji i oczekiwań.

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Na szkoleniu jestem Twoim partnerem, a nie wykładowcą. Korzystając z autorskich metod i technik, porządkuję i uzupełniam Twoją wiedzę, bazując na Twoim doświadczeniu. Aktywnie z Tobą współpracuję i ułatwiam Ci zdobycie nowych umiejętności.

FEEDBACK

FEEDBACK

Po szkoleniu otrzymasz ode mnie indywidualną informację zwrotną o swoich mocnych stronach oraz obszarach do rozwoju.

OPIEKA PO SZKOLENIU

OPIEKA PO SZKOLENIU

Nasza współpraca nigdy nie kończy się na szkoleniu. Dbam o Ciebie, również po jego zakończeniu. Otrzymujesz ode mnie merytoryczne wsparcie we wdrożeniu zdobytej wiedzy. Wspólnie monitorujemy Twoje postępy, odpowiadam na nurtujące Cię pytania i rozwiewam wszystkie wątpliwości. Tak długo, jak tego potrzebujesz.

PLATFORMA EDUKACYJNA

PLATFORMA EDUKACYJNA

Otrzymasz dostęp do bazy dodatkowych webinarów i szkoleń online z wiedzy specjalistycznej, uaktualnianej na bieżąco.

MASZ PEWNOŚĆ, KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIŁ

MASZ PEWNOŚĆ, KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIŁ

Jestem praktykiem z wieloletnim stażem, ale w skutecznym przekazywaniu wiedzy i know-how pomaga mi doświadczenie trenerskie. Nawet najlepsze szkolenie prowadzone przez kiepskiego trenera może stać się stratą czasu i pieniędzy. Twój niepokój powinien wzbudzić szkoleniowiec, który: szkoli „ze wszystkiego”, od lat nie aktualizował wiedzy, nie ma kompetencji trenerskich lub w ogóle nie praktykuje procedur, z których szkoli.

NIE MUSISZ SIĘ O NIC MARTWIĆ

NIE MUSISZ SIĘ O NIC MARTWIĆ

Zapewniam wszystkie materiały, niezbędne do przyswojenia wiedzy teoretycznej i praktycznej, modelki, posiłek, napoje oraz przekąski. Jedyne, co musisz zabrać ze sobą na szkolenie, to duża dawka pozytywnej energii.

KAMERALNE GRUPY

KAMERALNE GRUPY

W trosce o najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i Twój komfort, prowadzone przeze mnie szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym lub w grupach max 4 - osobowych.

ATMOSFERA

ATMOSFERA

Podczas moich szkoleń panuje wyjątkowa atmosfera współpracy, przepełniona inspiracją i motywacją do nauki i pracy ze skórą. Możesz zadawać niezliczoną ilość pytań i swobodnie wyjaśniać wszystkie wątpliwości.

CERTYFIKATY

CERTYFIKATY

Otrzymujesz certyfikaty w języku polskim i angielskim, potwierdzające uzyskanie nowych umiejętności.

PUDEŁKO AKADEMII SKÓRY

PUDEŁKO AKADEMII SKÓRY

Specjalnie zaprojektowane pudełko Akademii Skóry oraz jego zawartość, pozwolą Ci z przyjemnością wracać do wszystkich zagadnień omówionych na szkoleniu oraz utrwalić i usystematyzować zdobytą wiedzę.

INWESTYCJA W UMIEJĘTNOŚCI

INWESTYCJA W UMIEJĘTNOŚCI

Wiedza ulega przedawnieniu. Branża beauty tak szybko się rozwija, że nikt nie może powiedzieć „umiem już wszystko”. Zdobywanie nowych umiejętności i specjalistycznej wiedzy jest niezbędnym elementem rozwoju. Naucz się ze mną czegoś nowego. Inwestycja w moje szkolenia zawsze się zwraca.

JAKIE SĄ TWOJE ASPIRACJE ZAWODOWE?

Sprawdź, jak mogę pomóc
ci je osiągnąć.

Skontaktuj się ze mną